آموزش پکیج کامل بدن

نیمه خصوصی

10 جلسه

هر جلسه : 3 ساعت و نیم

یکماهه

صفر تا صد

6850000 تومان

خصوصی

12 جلسه

هر جلسه : 3 ساعت و نیم

تک نفره

صفر تا صد

دو ماهه

9850000 تومان

کلاس VIP

15 جلسه

سه ماهه

آموزش تخصصی بصورت

صفر تا پیشرفته

تا مرحله استادکار

15 میلیون تومان

تمامی پکیج ها بصورت کاملا حرفه ای

و آکادمیک آموزش داده میشود

زیر نظر پزشک متخصص

ساپورت مجازی و رفع اشکال

تا یکسال تمامی سبک ها

در مجهزترین سالن تهران

با بهترین متد روز در ایران

خدمات آموزش تاتو بدن

آموزش تاتو بدن در اصل نوعی چاپ بر روی بدن است که در آن طرحی با قرار دادن جوهر ، رنگها و رنگدانه ها ، به شکل دائم یا موقتی در لایه درم پوست ایجاد می شود و رنگدانه پوست را تغییر می دهد. هنر ساختن و خلاقیت با تاتو روی بدن بسیار جلوه زیبایی دارد.

تاتو بدن به سه بخش تقسیم میشود

صرفاً تزئینی (بدون معنی خاص)
نمادین (با معنای خاصی که مربوط به پوشنده باشد)
تصویر (تصویری از یک شخص یا مورد خاص)

آکادمی پوست آمریکا پنج نوع تاتو را ارائه می دهد: تاتو های  آسیب زا ، که به آن “تاتو طبیعی” نیز می گویند ، ناشی از سوزن زدن درد آور است. تاتو های آماتور؛ تاتو های حرفه ای ، چه از طریق روش های سنتی و چه با دستگاه های مدرن تاتو و تاتو انجام می گیرند. تاتو های آرایشی ، همچنین به عنوان “آرایش دائمی” نیز شناخته می شود و تاتو های پزشکی که بسیار مرسوم نیستند.

آموزش سبک های تتو بدن

سیاه و خاکستری،تاتو های خوشنویسی چینی،تاتو مسیحی در بوسنی و هرزگوین،تاتو جنایی
تاتو سنتی Borneo،ایرزومی ، تاتو سنتی ژاپنی،تاتو مارکیان،تاتو جدید،تاتو قدیمی،تاتو پیا،تاتو بازو
تاتو کردن زندان،تاتو ملوان،اسکار کردن،تاتو دوده ای،تاتو خونی SS،تاتو پرستو،تاتو کت و شلوار بر روی بدن،تاتو تناسلی،تاتو کمر،تاتو کردن اسکلر

مرکز تاتو بدن

آشنایی با آموزش خالکوبی بدن

تتو طرح و نقشی است که به صورت همیشگی و دائمی روی پوشت بدن حک می شود. این نقش ها می تواند به صورت همیشگی روی بدن شما ماندگار باشد. آموزش حرفه ای تاتو بدن یکی از آموزش های جذاب و پر درآمد می باشد که به همین سبب افراد زیادی تمایل گرایش به این حرفه پیدا کرده اند. علاوه بر تنوع در طرح ها و نقش های تاتو، رنگ های آن نیز متنوع می باشد. این رنگ ها شامل سیاه، قرمز، قهوه ای می باشد.

این رنگ ها به وسیله تجهیزات تاتو و دستگاه آن به زیر گوشت فرد تزریق می شود، این کار باعث ماندگاری بیشتر طرح و نقش روی بدن می شود. هزینه آموزش تاتو بدن بسته به مهارت مربیان تدریس متفاوت می باشد.

آموزشگاه های زیادی در سراسر کشور، آموزش حرفه ای تاتوی بدن را به نحو احسنت انجام می دهند. 

انجام تاتو در دنیای امروز

اما در دنیای امروز دیگر آن دید منفی روی تاتو و انجام آن وجود ندارد. زمانی که بازیگران و ورزشکاران از تاتو استفاده کردند، جوانان تمایل بیشتری به انجام آن پیدا کردند و جامعه نیز از نگاه منفی خود دست برداشت و دید خود را تغییر داد. 

بیشترین دلیل برای انجام تاتو روی بدن همان زیبایی و مد می باشد. آموزش تاتو کردن و انجام آن نه تنها برای پسر ها بلکه برای دختر ها نیز انجام می شود. دختر ها نیز روی بدن خود انواع و اقسام طرح و نقش ها را تاتو می کنند. البته تفاوتی که تاتو بدن دختر ها با پسر ها دارد در اندازه آن می باشد. دختر ها بیشتر طرح های ریز و کوچک را انتخاب می کنند اما پسر ها طرح های بزرگ را می پسندند.

قوانین آموزش تاتو روی بدن و انجام آن در ایران و اسلام بسیاری از افراد تاتو روی بدن خود را دوست دارند اما می ترسند که از نظر شرعی مشکل داشته باشد. مثلا تصور می کنند وضوی آن ها با تاتو قابل قبول نیست. اما باید به شما بگوییم که از نظر اسلام و دینی هیچ منعی برای انجام تاتو روی بدن وجود ندارد.

آموزش صفر تا صد تاتو بدن

آموزش حرفه ای تاتو بدن

در کشور ایران نیز آموزش خالکوبی بدن و انجام آن از نظر قانونی مشکلی ندارد و می توانند آموزشگاه ها به آموزش تاتو بدن بپردازند. تنها تاتو از نظر اداره بهداشت است که غیر بهداشتی اعلام شده است و در زمان انجام آن حتما باید پزشکی در سالن وجود داشته باشد.

مراحل و تجهیزات مورد نیاز در آموزشگاه تاتو بدن دارای چندین بخش می باشد که افراد باید تمام مراحل و بخش ها را به خوبی آموزش ببینند تا بتوانند به نحو احسنت آن را انجام دهند. تکنیک تاتو یکی از مهم ترین بخش ها آموزش و یادگیری تکنیک های مربوط به تاتو می باشد.

این تکنیک ها شامل هنر هایی مانند نقاشی، سیاه قلم، طراحی و … می باشد. اگر افراد تکنیک های تاتو بدن را به خوبی آموزش ببینند می توانند هر طرحی را روی بدن نقاشی و تاتو کنند.

اگر شما تاتو کار ماهری باشید اما طراحی خوبی نداشته باشید مسلما نتیجه ی کار زیبا و دلچسب نخواهد شد. وسایل مورد نیاز جهت اموزش تاتو بدن در تاتو یکی دیگر از مراحل انجام آن می باشد.

آموزش تاتو بدن نیز مثل هر هنر دیگری احتیاج به وسایل خاصی می باشد که باید با تمامی آن ها آشنایی داشته باشید. این وسایل شامل دستگاه مخصوص تاتو، رنگ های متنوع، سوزن های خاص با شماره بندی مختلف و … می باشد.

هنرجو تاتو بدن

نحوه یادگیری تاتو بدن

در کنار یادگیری تاتو بدن حتما باید آموزش مربوط به وسایل آن را نیز فرا بگیرید. این کار باعث می شود تا بدانید چه زمانی از کدام وسیله ها استفاده کنید. طراحی تاتو حرفه ای طراحی به تنهایی بخش ها و درجه بندی های متفاوتی دارد. شاید بیشتر تاتو کاران موجود در سالن ها تاتو کار معمولی باشند و طراحی را به صورت مقدماتی فرا گرفته باشند.

اما اگر بخواهید تاتو کار بدن باشید بهتر است زمان بیشتری برای طراحی آن صرف کنید. طرح ها و نقش های زیادی وجود دارند که از عهده تاتو کاران معمولی بر نمی آید و باید حتما از طراحی حرفه ای بهره بجویید. انواع تاتو موقت و کوتاه مدت اگر شما قصد ندارید که طرح تاتو را به صورت بلند مدت و دائمی رو ی بدن خود داشته باشید می توانید از نمونه های موقا و کوتاه مدت آن استفاده کنید.

برچسب تاتو موقت

این برچسب ها به صورت موقت بر روی پوست چسبانده می شوند که ظاهری شبیه به تاتو دائمی دارند. این برچسب ها ممکن است تا یک هفته روی پوشت شما بماند.

اسپری تتو موقت

روش اسپری یکی از پر طرفدارترین روش های انجام تتو موقت می باشد. این عمل با استفاده از شابلون و اسپری انجام می شود. اسپری های مخصوص پوست برای این کار در بازار وجود دارند و نباید از دیگر اسپری ها برای این کار استفاده شود.

رنگ تتو حنا

رنگ های این نوع تاتو شامل سفید، سیاه، قرمز، سبز و قهوه ای می باشد. حنا در یک قیف سوزنی ریخته شده است و با استفاده از شابلون روی بدن قرار می گیرد. این روش نیز محبوبیت زیادی در بین روش های تاتو حرفه ای بدن دارد.

انجام تاتو روی بدن، از سنتی ترین و قدیمی ترین هنرهاست که در عصر حاضر رواج گسترده ای یافته است و توسط تاتو آرتیست انجام می شود و یا در دوره های آموزش تاتو بدن، آموزش داده می شود.

تاتو به صورت کلی به شکل دائم و یا موقت بر روی اندام های بدن انجام می شود و دارای سبک های متنوعی از جمله؛ سنتی، سه بعدی یا رئال، سبک آبرنگ، سبک قبیله ای، سبک نیو اسکول، نیو تردیشنال، سبک ژاپنی، سبک سیاه کاری می باشد. آموزش حرفه ای تاتو بدن در تهران به ویژه از طریق برگزاری دوره های آموزشی حضوری یا غیرحضوری انجام می شود.

آموزش تاتو بدن با مدرک بین المللی

دوره های آموزش تاتو حرفه ای بدن

شناخت پوست، شناخت و کار با دستگاه ها ، شناخت انواع سوزن و کاربرد آنها در تاتو بدن، شناخت سبک های تاتو و آنالیز، اجرا و آموزش تاتو با جدید ترین متد روز دنیا، شناخت دستگاه، سوزن ها، رنگ ها، بی حسی، شناخت لوازم مورد نیاز در انجام تاتو بدن، طرز انتقال طرح روی بدن، طرز انتقال درست رنگ به زیر پوست

طرز کاور و ترمیم طرح های قدیمی و خراب تاتو، آموزش پر کردن طرح های مختلف، آموزش کامل سایه کاری در تاتو، اصول نگهداری تتو، شابلونسازی و برگرداندن طرح تاتو بدن بدون نیاز به مهارت در نقاشی و طراحی، آموزش کامل طریقه سه بعدی کردن

آموزشگاه تتو بدن در تهران

گرایش به انجام تتوی بدن به ویژه در شهر تهران رواج گسترده ای یافته است، این امر سبب شده است افراد بسیاری به دریافت مدرک آموزش تاتو گرایش پیدا کنند. دوره های متعددی در این زمینه در تهران در حال برگزاری است.

استفاده از تاتوی بدن در نسل جوان کنونی (زنان و مردان، دختران و پسران) به ویژه در پایتخت یعنی شهر تهران رواج گسترده ای یافته است. برخی از این تتوها موقت و برخی به صورت دائم اند که بر روی اندام های بدن افراد در اماکن عمومی قابل مشاهده می باشند و در حال تبدیل شدن به یک اپیدمی در سراسر کشور است.

همین امر سبب شده است تا بسیاری از مراکز آموزشی به ارائه دوره های آموزش پیشرفته تاتو بپردازند. برخی از این دوره ها به شکل حضوری و برخی به صورت از راه دور یادگیری انجام تتو بر روی بدن را آموزش می دهند.

وجود رسانه های آموزشی و اجتماعی نیز از دیگر راههای آموزش تاتو بدن در پایتخت می باشد که اغلب بدون دریافت هزینه انجام می پذیرد.

آموزش خالکوبی بدن

اجرای تمامی سبک های تاتو بدن

تاتو طرح ‎پرتره، تاتو گریواش، تاتو گری وایت، تاتو مائوری، تاتو تریبال، تاتو دات ورک، تاتو آبرنگی، تاتو تری دی (سه بعدی)، تاتو فونت تاتو، تاتو بیو، تاتو مکانیک، تاتو هارور، تاتو رئالیسم تاتو، تاتو اسکچ ورک، تاتو ژئومتریک، تاتو تراش پولکا، تاتو سورالیسم، تاتو نئوجاپنز و تاتو لترینک به صورت تضمینی و به شکل آکادمیک یا تخصصی آموزش داده می شود و در پایان دوره، به افرادی که دوره آموزش تاتو بدن را با موفقیت گذرانده باشند، مدرک بین المللی داده می شود.

نحوه یادگیری تتو موقت و دائم

انجام تاتو روی بدن، از سنتی ترین و قدیمی ترین هنرهاست که در عصر حاضر رواج گسترده ای یافته است و توسط تاتو آرتیست انجام می شود و یا در دوره های آموزش تاتو در بهترین کلینیک تهران، آموزش داده می شود. تاتو به صورت کلی به شکل دائم و یا موقت بر روی اندام های بدن انجام می شود. همان طور که اشاره شد یکی از انواع تاتو، تاتو موقت است که با حنا روی بدن فرد طراحی و اجرا می شود.

در دوره های آموزشی این نوع تتو مواردی از قبیل؛ ترکیب مناسب آب با حنا، زمان مناسب خشک کردن حنا، روش های خشک کردن حنا، حرکت صحیح قلمو روی طرح، آموزش نسبت ترکیب مواد مصرفی و روش نگهداری مواد پرداخته می شود. یکی دیگر از انواع تتوی موقت که در دوره های آموزش تاتو بدن تهران ، مورد بحث قرار می گیرد استفاده از اسپری رنگ پوست است. در این روش از ابزارهای خاص نسبتا گرانی استفاده می شود.

انجام تاتو موقت به چه نحوی است

انجام تتوی موقت با استفاده از اسپری اصلا برای افراد مقرون بصرفه نیست. انجام این کار از طریق استفاده از اسپری رنگ، جوهر مخصوص تاتو و شابلون‌هایی در اندازه و مدل های مختلف، صورت می گیرد. افراد باید مراقبت نمایند که هرگز از اسپری‌های مخصوص پارچه استفاده نکنند. در استفاده از اسپری ها حتما باید به تاریخ انقضای آنها دقت کرد. از دیگر تاتوهای موقت می توان از برچسب تاتو موقت یا تتو موقت برچسبی، عکس برگردان متالیک نام برد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش خالکوبی بدن

وسایل مورد نیاز برای آموزش خالکوبی بدن

آموزش حرفه ای تاتو عمدتا به سه قسمت اساسی طراحی، ابزار و وسایل و تکنیک تقسیم بندی می گردد. برای کلیه تاتو آرتیست ها حایز اهمیت است که با این سه بخش اصلی آشنا باشند.

طراحی در آموزش گام به گام تاتو بدن به تکنیک های متنوع مانند؛ آبرنگ، مداد رنگی، پاستل، سیاه قلم، رنگ و روغن و غیره تقسیم می شود.

تاتو همچنین از تکنیک های نقاشی به شمار می رود. انجام دادن تاتو همان کشیدن نقاشی است، به واقع تاتو خود از زیرشاخه های هنر نقاشی است.

با این فرق که مداد یا قلم موی تان در آموزش تاتو ارزان بدن سوزن و دستگاه، رنگ در آن همان رنگ تاتو و جایگزین بوم نقاشی یا کاغذ در آموزش تاتو پوست مشتری است. در واقع وسایل مورد نیاز تاتو به همین موارد ساده خلاصه می شود.

اغلب از تاتوی موقت برای ایجاد زیبایی استفاده می شود. این در حالی است که اغلب تاتوی دائم برای افرادی به کار می رود .

که دارای جای سوختگی، لک های بدن، رد بخیه و یا تاتوهای نازیبایی باشند که بخواهند از تاتو به عنوان پوششی بر روی این موارد استفاده کنند.

آموزش کار با دستگاه تاتو بدن

مهمترین ابزاری که تاتو با استفاده از آن انجام می شود دستگاه تاتو بدن است. تاتو کاران بایستی شناخت کافی از نحوه کار و تنظیم دستگاه تاتو را در دوره آموزش تاتو بدن بیاموزند.

از جمله دستگاه های تاتو، دستگاه کویل یا مگنتی است که از پُرکاربردترین دستگاه های تاتو به شمار می رود. از این دستگاه، برای خط انداختن از آن استفاده می شود.

دستگاه های تاتو از تنوع در بِرندهای مختلف برخوردار نیست. به راحتی و با مطالعه دفترچه آنها می توان این دستگاه ها را تنظیم کرد. کار با این دستگاه ها در این دوره ، آموزش داده می شود.

از دیگر دستگاه هایی که برای انجام تتو از آن استفاده می شود، دستگاه روتاری است که بیشتر جهت سایه زدن از آن استفاده می شود.

این دستگاه دارای صدای کمتر، قدرت کمتر، وزن کمتر و هزینه بیشتری نسبت به دستگاه های کویل است. عملکرد اصلی دستگاه های تاتو که در دوره Body tattoo training کار با ان آموزش داده می شود، جلو و عقب کردن سوزن تاتو است.

بدین طریق که رنگ را بین لایه اول و دوم پوست مورد استفاده قرار می دهد. دستگاه های روتاری از تنظیمات خاصی برخوردار نیست و نحوه کار با آن آسان است.

دستگاه تاتو بدن
دستگاه تاتو بدن

انواع سبک در تاتو حرفه ای بدن

تاتو همان خالکوبی است، که دارای قدمتی بیش از چهار هزار سال می باشد و سالیان متمادی در فرهنگ‌ها و بین الملل مختلف از آن استفاده می شده است. تاتو بر روی کلیه اندام های بدن از جمله ابرو، چشم، لب، دست، پا به صورت‌ دائم یا موقت انجام می شود و طرفداران زیادی در میان بانوان نیز پیدا کرده است.

تاتو بدن یا خالکوبی در حقیقت نوعی جراحت عمیق درون پوست است که از طریق سوزن ایجاد می شود و به منظور کشیدن طرح های مورد نظر، با جوهر برروی بدن فرد تزریق می شود. در دوره آموزش تتو بدن، انواع سبک های تاتو مانند؛ سنتی، سه بعدی یا رئال، سبک آبرنگ، سبک قبیله ای، سبک نیو اسکول، نیو تردیشنال، سبک ژاپنی، سبک سیاه کاری می توان نام برد.

سایه کاری در آموزش خالکوبی روی بدن

سایه ها نقش کاربردی در یادگیری تتو بدن دارند. سایه ها از سه رنگ تشکیل شده اند؛

1) سایه لایت
2) سایه مدیوم
3) سایه دارک

در آموزش تاتو ، سایه ها به شکل پراکند زده می شوند، بصورت پرتابی تا کلیه سایه ها در یکدیگر محو گردند. در آموزش ارزان تتو بدن گفته می شود که بهتر است سایه کادر نداشته باشد، به شکلی که سایه مدیوم در لایت محو شود، و سایه دارک نیز در سایه مدیوم محو گردد.

همچنین در آموزشگاه تاتو بدن به کارآموزان آموزش داده می شود تا نوک سوزن تمیز باشد. هنگامی که در آموزش قسمت سایه را آموزش می دهید باید اشاره کنید که در سایه تتو وقتی از رنگ لایت، مدیوم به دارک می زنید، نیازی نیست نوک سوزن در آب تمیز شود ولی بالعکس آن نیازمند تمیزی سوزن با آب است، زیرا برای آمدن از رنگ تیره به روشن باید سوزن را با آب تمیز کرد.

بهترین مراکز آموزش حرفه ای تاتو تهران

مراکز تخصصی تاتو در تهران

موسسات آموزشی متعددی در شهر تهران به ارائه آموزش در زمینه آموزش تاتوی با کیفیت بالا می پردازند و در انتهای دوره آموزشی به کارآموز و هنرجوی خود مدرک گواهی شرکت در دوره ارائه می نمایند.

افراد علاقمند می توانند با پرداخت شهریه در کلاس های بانوان و آقایان به صورت مجزا شرکت کرده و تا ماهها بعد از حمایت اساتید دوره تا زمان اشتغال برخوردار گردند.

در این دوره ها انواع آموزش با اجرای مدل های نامحدود معمولا دنبال می شود و کلیه تکنیک و سبک ها به هنرجویان آموزش داده می شود.

اهدای مدرک بین المللی تاتو به هنرجویان

در برخی از این موسسات به هنرجویان ثبت نامی اولی مدارک بین المللی از کشورهایی مانند آمریکا، انگلستان و آلمان به صورت رایگان اهدا می گردد.

یادگیری تتو بدن در منزل

آموزش تاتو روی بدن بدون رفتن به کلاس های پُرهزینه و طی مسافت های طاقت فرسا نیز میسر است. بسیاری از مراکز آموزشی در زمینه اقدام به راه اندازی دوره های آموزش تاتو با کیفیت بالا و با استفاده از فیلم و اینترنت (برگزاری دوره های مجازی) کرده اند.

به راحتی می توان این فیلم ها را با سرعت های استاندارد دانلود و با مشاهده چندین باره آنها در زمینه انجام خدمات و آموزش تاتو تبحر یافت.

همچنین شما عزیزان می توانید در منزل با صرف کمترین هزینه و نیز زمان با شرکت در دوره های آموزش آنلاین تاتو بدن، این دوره ها بصورت تخصصی فرا گیرید.

آموزش حرفه ای تاتو تهران

آموزش تاتو بدن بصورت رایگان

برای دریافت با کمترین هزینه و یا به صورت رایگان، می توان از وبلاگ ها، کانال های تلگرام و اینستاگرام و فیسبوک نیز استفاده کرد. این رسانه های اجتماعی اغلب در حوزه آموزش تاتو بدن نقش فعالی دارند، و به ارائه مطالب موثر در قالب کامنت، تصاویر، دیاگرام، فیلم، صوت و غیره برای یادگیری نحوه انجام تاتو می پردازند.

یکی از راههای ارزان اما کمی زمان بر، جهت آموزش و یادگیری تاتو روی بدن استفاده از کتاب ها میباشد.

بسیاری از کتب مرتبط در زمینه تاتو مطالبی را انتشار میدهند که میتوانید تکنیک های مربوط به تاتو را در آنها مطالعه کنید.

آموزش تخصصی تتو بدن از راه دور

بسیاری از مراکز تخصصی تاتو بصورت غیر حضوری و برخط به ارائه آموزش های مربوط در زمینه آموزش می پردازند. این مراکز آموزش از راه دور همچنین به ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه آموزش و یادگیری تاتو بدن به متقاضیان خود می پردازند. هنگام مراجعه به این مراکز و یا سایت های آنها دقت نمایید که از مجوزهای لازم جهت ارائه آموزش تاتو بدن برخوردار باشند تا متضرر نگردید.

آیا آموزش تاتو بدن بصورت مجازی هم قابل انجام است؟

بله شما میتونید جدیدترین آموزش ها را بصورت مجازی یاد بگیرید.

هزینه جلسات آموزش تاتو بدن به چه صورتی است؟

هزینه این جلسات با توجه به نوع و زمان آموزش تعیین میگردد

آیا بعد از اتمام دورهای آموزش تاتو به ما مدرک داده میشود؟

بله بعد از اتمام هر دوره آموزشی به شما مدرک مربوطه داده میشود.

آیا بعد از پایان آموزش تاتو بدن میتوان طرح های متنوع را انجام بدهم؟

چون جدیدترین طرح ها به شما آموزش داده میشود شما هر طرحی را قادر خواهید بود که انجام بدهید

آیا آموزش را از ابتدا روی مدل واقعی یاد میگیریم؟

خیر شروع آموزش بر روی پوست مصنوعی انجام میشود و بعد از کسب مهارت لازم روی مدل واقعی آموزش داده میشود.