آموزش خط لب دائم در دکتر تاتو

آموزش خط لب دائم

در عصر جدید زیبایی امری بسیار مهم است و یکی از راه های زیبایی استفاده از تاتو است. تاتو خط لب دو الی سه سالی است که در صنعت ارایشی است. و برای تاتو لب از سوزن های تک سر استفاده می کنند و رنگ مورد نظر را دو الی سه درجه تیره تر امتخاب می شود تا بعد از 2 هفته رنگ دلخواه نمایان شود.

آموزش خط لب دائم

خط لب در صنعت آرایشی مد شده است و علاقه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. اما امروزه بعضی از افراد از خط لب های دائم استفاده می کنند که با استفاده از دستگاه تاتو زن و سوزن های مخصوصی تاتو دائم بر روی لب حک می شود. تاتو خط لب به گونه ای است که زیبایی لب ها همان گونه که بوده است حفظ می شود و حتی بر زیبایی لب ها می افزاید. در این مبحث آموزش خط لب دائم را بیان می کنیم.

برای تاتو آموزش خط لب دائم از سوزن های دو سر به هیچ وجه استفاده نمی کنند زیرا در آموزش خط لب دائم پارگی و خونریزی ایجاد می شود.

در آموزش خط لب دائم به نکات زیر توجه کنید:

  1. بهتر است مانند تمام کارهای زیبایی از مشاور استفاده کنید تا رنگ و مدل دلخواه را به شما نشان دهند.
  2. قرینه سازی نکته بسبار مهمی است که در کار آموزش خط لب دائم باید توجه بسیاری شود؛ زیرا قرینه سازی باعث از بین بردن نواقص لب می شود و همچنین فرم لب را تغییر میدهد و بر زیبایی آن می افزاید.
  3. قبل از شروع کار بی حسی لب را انجام دهید در تاتو لب دائم از پد لب استفاده میکنند.
  4. در آموزش خط لب دائم رنگ و استفاده از سوزن بسیار مهم است و نکته ای که باید به آن توجه نمود این است، که رنگ بسیاری برندارید زیرا باعث پخش شدن رنگ بر روی پوست می شود، پس به مقدار لازم از رنگ استفاده کنید
  5. به ارامی سوزن را بر روی لب تکان دهید.
  6. رنگ های اضافی و خون آبه ها را از لب پاک نموده و در جاهایی که خط لب حک نشده است دوباره سوزن را بکشید.

همچنین برای مراقبت از تاتو خط لب دائم باید سعی کنید تا  3 روز آب ننوشید و همچتین تا سه روز از پماد بتامتازون استفاده کنید.

خط لب دائم

آموزش تاتو خط لب و نکاتی درباره آن

در عصر جدید زیبایی بانوان بسیار حایز اهمیت است و بعضی از این زیبایی ها به وسیله تاتو انجام می شود که یکی از این تاتوها، تاتوی خط لب است . که در  ادامه به آموزش تاتو خط لب اشاره می کنیم.

در آموزش تاتو خط لب سعی کنید مانند روش سنتی عمل نکنید و با استفاده از سوزن سایه بزنید و نواقص لب را بر طرف کنید. همچنین بهتر از است در آموزش تاتو خط لب از رنگ درخواستی مورد نظر دو الی سه درجه پررنگ تر استفاده کنید تا در تاچ آپ یا به مرور زمان رنگ درخواستی به وجود آید.

لازم به ذکر است که در آموزش تاتو خط لب، به طور منظم 3 تا 5 ماه یکبار تمدید کنید که زیبایی لب حفظ شود. نکته دیگر که درباره آموزش تاتو خط لب نیز در بالا، اشاره شد آن است که از سوزن تک سر حتما استفاده نمایید تا خونریزی و پارگی ای به وجود نیاید و لب، رنگ را به خود جذب کند. و حتما شب ها از ویتامین E  استفاده کنید تا لب ها درخشندگی خود را به خوبی نمایش دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code