آموزش خط چشم دائم توسط متخصص حرفه ای در تهران

آموزش تاتو خط چشم

 

برای آموزش تاتو خط چشم ابتدا باید دوره های خاصی را بگذارنید ؛ برای این منظور می بایست در      کلاس های آموزش خط چشم دائم که توسط آرایشگران برگزار می شود ، شرکت کنید .

برای آموزش می بایست این توصیه را به هنر جوهای عزیزتان داشته باشید :

ابتدا باید از مشتری پرسیده شود که علاقه مند به اعمال چه نوع طرح خط چشمی بر روی چشم خود هست ، بعد از اعمال نظر توسط مشتری ، باید مشاوره های لازم را به او در این زمینه داد ؛ یکی از وظایف اصلی پیگمنتر تشخیص مدل مناسب با توجه به نوع چهره مشتری است.

مرحله دومی که پس از تشخیص مدل مناسب در آموزش خط چشم دائم انجام می شود ، قرینه سازی به وسیله گذاشتن نقطه بر روی پلک است ؛ این مرحله یکی از مهم ترین مراحل انجام و هم چنین آموزش خط چشم دائم می باشد ؛ برای این کار می توان از کشیدن خطی از پره های بینی تا بالای چشم و یا مدل قسمت انتهایی ابرو کمک گرفت .

در مرحله دیگر از آموزش خط چشم دائم می بایست به هنر جو این نکته را یاد آوری کرد که اگر فاصله بین چشم ها و ابرو های شخص کم است ، نباید خط چشمی ضخیم و عریض روی چشم او اعمال کنید ، چون این کار موجب کمتر شدن این فاصله شده و هم چنین چشم فرد را کوچک تر از حالت طبیعی و عادی خود نشان می دهد .

مرحله دوم آموزش خط چشم

مرحله بعدی در انجام و آموزش خط چشم اعمال بی حسی است .

در این قسمت از کار باید رنگ مورد نظر که غالبا مشکی می باشد با دو قطره از رنگ قرمز مخلوط شود تا رنگ مشکی تثبیت شود .

در این مرحله باید سوزن مناسب برای اعمال تاتو خط چشم استفاده شود که باید از سوزن هایی که دارای 2 سر هستند استفاده کرد . اگر از سوزن هایی استفاده کنیم که فقط یک سر دارند این کار بسیار خطرناک بوده و موجب پاره شدن پوست پلک بالای چشم خواهد شد . ضمنا سری های 2 تایی از نظر بهداشتی مطمئن هستند و اجازه ورود خون را به داخل دستگاه تاتو خط چشم نمی دهند .

سپس سوزن را بایستی درون رنگ آماده شده قرار دهید تا مقدار کمی از آن وارد سوزن شود .

بعد از انجام همه این کارها بالاخره زمان انجام کار اصلی یعنی اعمال خط چشم دائم بر روی پلک بالایی می رسد ؛ باید به وسیله انگشتان خود ، پوست اطراف محل تاتو خط چشم را بکشید تا انجام این کار آسان تر شود و سپس کار تاتو را انجام دهید ؛ بعد از اتمام همه مراحل ، رنگ های اضافی را به وسیله یک دستمال از روی صورت و چشم های شخص پاک کنید و از او درخواست کنید که برای دیدن خط چشم دائم خود به آینه نگاه کند .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code