آموزش میکروبلیدینگ بهترین خدمات در تهران

آموزش میکروبلیدینگ

امروزه روش های مختلفی برای آرایش ابرو ابداع شده است. میکروبلیدینگ یکی از این روش های آرایشی بوده که طرفداران زیادی دارد. به دلیل موقتی بودن این سبک آرایش و نتیجه طبیعی آموزش میکروبلیدینگ طرفداران زیادی دارد. میکروبلیدینگ بر پایه طراحی جزء به جزء بوده و بر خلاف سایر روش ها با استفاده از دستگاه انجام نمی شود.

آموزش میکروبلیدینگ به صورت مرحله به مرحله

سختی آرایش روزانه ابروها سبب شده روش های مختلفی برای آرایش دائم و نیمه دائم ابروها ارائه شود. یکی از این روش ها میکروبلیدینگ ابرو است. این روش به دلیل نحوه به کار بردن رنگ روش نیمه دائم شناخته می شود.

آموزش میکروبلیدینگ به دلیل امکان پاک کردن و هزینه کم طرفداران بسیاری دارد.

مرحله اول: در ابتدا به وسیله پماد مخصوص ناحیه مورد نظر کاملا آغشته شده تا بی حسی اعمال گردد. زمان مورد نیاز برای اثر بی حسی حدود 20 دقیقه می باشد.

مرحله دوم: در مرحله دوم پس از پاک کردن پماد به بررسی شکل ظاهری ابروها پرداخته و خطوط تقارن و همچنین تفاوت های جزئی دو ابرو را مشخص می کنیم. چنانچه آموزش میکروبلیدینگ را به تازگی آموخته اید بهتر است این مراحل را با دقت بیشتری و تحت نظر مربی انجام دهید.

مرحله سوم

در این مرحله با استفاده از مداد جراحی طرح کلی مد نظر را بر روی پوست پیاده کرده و باید توجه کنیم طرح اعمال شده نزدیک به طرح مورد نظر مشتری باشد.

مرحله چهارم

در این مرحله با استفاده از دو انگشت پوست را به مقدار کمی کشیده و خطوط خارجی ابرو را میکروبلید می نمائیم.

مرحله پنجم

نکته بسیار مهم در آموزش میکروبلیدینگ این است که پس از پایان هر مرحله باید مدت 15 دقیقه داخل و خارج ابرو با استفاده از رنگ میکروبلید شده آغشته شود.

مرحله ششم

در این مرحله می بایست جاهای خالی بین خطوط میکروبلید شده و ابروهای مشتری کاملا پر شود. باید دقت داشت که برای پر کردن این فضاها خطوط باید کاملا در جهت ابروها باشد. دلیل اینکه در آموزش میکروبلیدینگ به این موضوع تاکید می شود این است که در صورت هم جهت نبودن خطوط ابروها بسیار غیر طبیعی به نظر خواهند رسید.

مرحله هفتم

در این مرحله باید خطوط ریز را بین خطوط میکروبلید شده ایجاد کنید تا به طبیعی تر شدن هرچه بیشتر کار توجه کنید. باید دقت داشته باشید تا روی خطوط میکروبلید شده خط جدیدی نکشید چرا که باعث ایجاد زخم خواهد شد.

ایجاد خطوط ریز باعث طبیعی تر شدن ابروها می شود .

ممکن است در حین میکروبلیدینگ ابرو قادر به تشخیص خطوط از ابروهای مشتری نباشید که برای حل این مشکل می توانید با هدایت ابروها به سمت پایین راحت تر کار میکروبلیدینگ را انجام دهید.

میکروبلدینیگ بسته به نوع پوست مشتری بین 12 تا 18 ماه دوام دارد. باید دقت داشته باشید پس از این مدت ابروها می بایست مجددا ترمیم شوند که البته کار ترمیم دشوارتر است. بنابراین پس از طی دوره آموزش میکروبلیدینگ اقدام به ترمیم نکنید.

تا 10 روز پس انجام میکروبلیدینگ رنگ ابروها تیره خواهد بود و پس از آن رنگ ابرو روشن تر خواهد شد.

پس از انجام میکروبلیدینگ از مواد لایه بردار استفاده نکرده و پوست را در برابر تابش خورشید قرار ندهید.

در میکروبلیدینگ برخلاف میکروپیگمنتیشن از دستگاه استفاده نمی شود بنابراین آموزش میکروبلیدینگ کاملا متفاوت است.

در میکروبلدینیگ به دلیل طراحی جزء به جزء تارهای ابرو نتیجه کار طبیعی تر از سایر روش های مرسوم خواهد بود.

آموزش میکروبلیدینگ به دلیل جلوه طبیعی طرفداران زیادی دارد.

بدیهی است که هر کس با چهره و ظاهر خاصی آفریده شده است ؛ در این میان افرادی هستند که از نوع چهره خود راضی نبوده و برای همین منظور اقدام به استفاده از روش های مصنوعی برای ایجاد زیبایی هر چه بیشتر در چهره شان می کنند ؛ یکی از قسمت هایی که زیبایی خاصی در صورت هر فرد ایجاد می کند ابروست ؛ آرایشگران بدین منظور یعنی برای ایجاد تغییر در ابرو های کم پشت و بدشکل  افراد ، روشی را ابداع کرده اند ؛ برای این روش ابتدا باید آموزش های لازم در این زمینه را آموخت ؛ یکی از این آموزش ها آموزش میکروبلیدینگ  می باشد .

آن چه که قبل از آموزش میکروبلیدینگ باید به هنر جویان یاد دهید

بهتر است که قبل از آموزش مرحله اصلی یعنی آموزش میکروبلیدینگ ، موارد زیر را به هنرجویان خود آموزش دهید تا بتوانند مشتری را با رضایت خاطر هر چه بیشتر روانه منزلش کنند :

توضیح کامل درباره روش انجام این کار به مشتری

پرسیدن این سوال از مشتری : آیا از انجام میکروبلیدینگ بر روی ابروی خود اطمینان دارید ؟

نحوه آموزش میکرو بلیدینگ

در آموزش میکروبلیدینگ به هنر جویانتان نهایت دقت و حوصله را به خرج دهید ، چون این کار ، امری بسیار حساس و مهم بوده و اگر به نحوی نامطلوب بر روی صورت مشتری اعمال شود ممکن است نتیجه دل خواه و زیبا حاصل نشده و باعث خراب شدن نتیجه کار و هم چنین ایجاد خراش بر روی صورت مشتری شود . مراحلی که باید در آموزش میکروبلیدینگ توسط شما طی شود :

مفهوم بلید و بلیدینگ را به هنرجویان توضیح دهید .

گوشزد کردن این نکته که بلید یک تیغ است و در استفاده آن روی ابروی مشتری نهایت دقت را اعمال کنید .

در این مرحله از آموزش میکروبلیدینگ باید نحوه پر کردن دستگاه بلیدینگ با جوهر را به هنرجویان آموزش دهید .

مرحله اصلی در آموزش میکروبلیدینگ و هم چنین انجام آن روی ابروی مشتری ، این مرحله است .  شما در این مرحله با استفاده از تیغه نازک دستگاه بلیدینگ ، موظف هستید که خط های بسیار نازک بر روی قسمت های خالی ابروی فرد طراحی کنید ، دقت کنید که این خط ها در راستای ابروی خود فرد و متناسب با فرم صورت او کشیده شوند و بیش از حد تکرار نشوند ، چون این تکرار موجب تیرگی و ضخیم شدن بیش از حد ابرو می شوند .

هزینه آموزش میکروبلیدینگ

 

باید قبل از برگزاری این کلاس ها ، افراد یا همان آرایشگران آینده را از هزینه آموزش میکروبلیدینگ آگاه کنید که این هزینه ها عبارتند از :

اگر این کلاس ها به صورت کاملا خصوصی یعنی آموزش برای یک نفر برگزار شود ، هزینه آن برابر 3000000 تومان خواهد بود .

در صورتی که کلاس ها به صورت نیمه خصوصی یعنی 3 نفره برگزار شوند ، هزینه آن معادل با 2400000 تومان خواهد بود .

اگر تمایل دارید که در کلاس های عمومی آموزش میکروبلیدینگ شرکت کنید ، باید هزینه ای به میزان 1680000 تومان را متحمل شوید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code