آموزش کرم پودر دائم با استفاده از میکرونیدلینگ

آموزش کرم پودر دائم

 

با افزایش رسیدگی افراد به ظاهر خود استفاده از انواع روش های زیبایی رواج یافت . این روش های زیبایی عبارتند از خط چشم دائم ، تاتو ابرو ، تاتو دائمی رژ لب و بسیاری موارد دیگر . مطلب ما در این متن به عنوان یکی از روش های زیبایی آموزش کرم پودر دائم است .

آنچه که باید به هنرجویانتان قبل از آموزش بگویید

باید قبل از برگزاری این کلاس ها  هنر جویان خود را از هزینه آموزش کرم پودر دائم آگاه کنید که این هزینه در سال 98 در حدود 1400000 تومان می باشد .

بهتر است که قبل از آموزش مرحله اصلی آموزش موارد زیر را به هنرجویان خود گوشزد کنید تا نتیجه کار بهتر از آن چه که تصورش را می کنند ، حاصل شود :

باید به مشتری کاملا توضیح دهید که این کار برای پوست شما لازم است یا خیر ؛ درباره نحوه اثر و نتیجه حاصل از تاتو کرم پودر نیز ، باید به مشتری توضیحاتی را ارائه کنید .

کرم پودر دائم به چه منظوری روی پوست استفاده می شود ؟

مزایا و هم چنین زیان های حاصل از اعمال کرم پودر دائم بر روی پوست صورت مشتری چیست ؟

اعمال کرم پودر دائم برای چه نوع پوست هایی نیاز است و چه نوع پوست هایی اصلا نباید کرم پود بر صورتشان اعمال کنند ؟

سخن آخر این که ، حتما به هنر جویان عزیزتان گوشزد کنید که سلامتی پوست مشتری ؟، بسیار مهم تر از بالا رفتن سطح درآمد شماست و اگر مشتری از کار شما ناراضی باشد قطعا شما در کسب و کار خود شکست خواهید خورد .

نحوه آموزش کرم پودر دائم

در اولین مرحله از آموزش کرم پودر ، نحوه قرار گیری کرم پودر روی پوست مشتری را به او آموزش دهید ؛ این کار به این صورت انجام می شود که ، باید به وسیله یک چوب پنبه ، کرم پودر سازگار با پوست فرد ، از نظر میزان چربی ، رنگ و … بر روی پوست او قرار داده شود .

مرحله اصلی در آموزش کرم پود دائم این مرحله می باشد ؛ در این مرحله باید به اعمال کرم پودر قرار داده شده بر روی صورت فرد به وسیله دستگاه مخصوص پرداخت ، یعنی بایستی به وسیله      سوزن های مناسب تاتو که باید دارای تعداد مشخص سوزن  و البته مناسب و سازگار با پوست فرد باشد ، بپردازیم ؛ در این مرحله با حرکت های دورانی دستگاه تاتو روی پوست مشتری ، باعث جذب کرم پودر روی پوست صورت او می شویم .

در مرحله بعدی از آموزش کرم پودر دائم ، ذکر چند نکته به هنر جویان بسیار ضروریست و این نکته ها عبارتند از :

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code