میکروبلیدینگ زیر نظر دکتر زیبایی و متخصص

میکروبلیدینگ

 

برای افرادی که ابرو های نازک دارند و به دنبال پر کردن آن هستند ، این روش نیز یک راه حل دائمی تلقی می شود . در این جا آن چه شما باید درباره این روند جدید بدانید ، شامل حقایق ، هزینه میکروبلیدینگ و خطرات مرتبط ، مطرح می شود . اصطلاح میکروبلیدینگ چند سالی است که از ورود آن می گذرد و افراد مشهور به تازگی این کار را انجام می دهند .

این روش یک روش تاتو آرایشی است که در نواحی ابرو نازک انجام می شود و ابرو پر می شود تا ظاهر آن ها کامل تر به نظر برسد . بر خلاف یک خال کوبی سنتی ، که دائمی است ، ممکن است رنگ آمیزی از این راه تا 3 سال ادامه یابد . این امر به این دلیل است که این روش از ابزار های مختلف و مقدار کمتری رنگدانه استفاده می کند .

روش های میکروبلیدینگ

این روند شامل استفاده از یک ابزار میکروبلاست دستی با سوزن است .

این روش شامل شکستن پوست است و اگر افراد بی آموزش تحت شرایط غیر بهداشتی آن را انجام دهند ، بروز عفونت ممکن است

موفقیت این روش بستگی به شخص انجام دهنده آن دارد .

در حین انجام این روش ، رنگدانه های رنگی در ناحیه ابرو اعمال می شود ، تا ظاهر موها را نشان دهد. متخصص زیبایی برای استفاده از رنگدانه های رنگی که شبیه موهای واقعی است از یک ابزار میکروبلاست استفاده می کند . اثر رنگ با گذشت زمان محو می شود ، بنابراین برای حفظ ظاهر دلخواه ممکن است لمس کردن آن لازم باشد .

گفته می شود این روش برای داشتن ابروهای طبیعی و تعریف شده ابرو ارائه می شود ، اما این روند به طور معمول مدتی طول می کشد تا کامل شود . روش اولیه ممکن است تا چند ساعت طول بکشد و ابرو بلافاصله پس از درمان اولیه تیره تر به نظر می رسد . این امکان وجود دارد که رنگ پس از چند هفته محو شود و ممکن است نیاز به لمس باشد.

در میکروبلیدینگ لازم است از چه چیز هایی آگاه باشید

کلیه روش های آرایشی ، از جمله میکروبلاستیک و خال کوبی آرایش دائمی ، خطرات احتمالی مرتبط با آن ها را دارد. بنابراین ، آگاهی از خطرات این عمل قبل از انجام این عمل ضروری است .

تحقیق لازم را درباره میکروبلیدینگ انجام دهید

یكی از مهم ترین مواردی كه هنگام در نظر گرفتن میكروبلاسیون باید به آن فكر كنید سالنی است كه این روش را انجام خواهد داد . شخصی که میکروبلاستیک را انجام می دهد باید متخصص زیبایی شناسی باشد که تحت آموزش های مناسب قرار گرفته است . از آن جا که مقررات میکروبلاسیون می تواند از حالت های مختلف باشد ، هرکسی که در نظر دارد این روش را انجام دهد ، باید احتیاط کند.

به طور کلی ، متخصصان زیبایی و متخصص دارای مجوز در سالن های با کیفیت بالا میکروبلاسیون را ارائه می دهند ، اما شخصی که میکروبلاسیون را در نظر دارد باید اعتبار هر یک از متخصصین زیبایی را قبل از انجام مراحل بررسی کند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code