میکروپیگمنتیشن در کلینیک زیبایی دکتر تاتو

میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن در اصطلاح لغوی به معنای کاشت رنگدانه های طبیعی اکسیده در بخش بالایی پوست فرد و استقرار پیگمنت در فاصله موجود میان لایه بیرونی پوست و لایه زیرین آن می باشد. این روش را در زمینه آرایش دائم و نیمه دائم و در برخی موارد در حوزه پزشکی مورد استفاده قرار می دهند و با به کارگیری آن جذابیتی طبیعی به چهره متقاضی می بخشند.

آشنایی با میکروپیگمنتیشن و هزینه آن

میکروپیگمنتیشن که یکی از روش های زیبایی بخشیدن به چهره فرد است، روشی آرایشی، رایج، دائم و گاها نیمه دائم می باشد که آن را غالبا با هدف خلق فرم و شکلی زیبا در اجزای صورت از جمله ابرو مورد استفاده قرار می دهند. روش میکروپیگمنتیشن به کابوس عدم تقارن ابروها و لب ها پایان داده و به افرادی که در اثر شیمی درمانی موی ابرو و مژه خود را از دست داده اند، این امکان را می دهد که به راحتی شکلی زیبا و در عین حال طبیعی به ابرو و مژه خود هدیه دهند.

میکروپیگمنتیشن در اصطلاح لغوی به معنای کاشت رنگدانه های طبیعی اکسیده در بخش بالایی پوست فرد و استقرار پیگمنت در فاصله موجود میان لایه بیرونی پوست و لایه زیرین آن می باشد. میکروپیگمنتیشن را در زمینه آرایش دائم و نیمه دائم و در برخی موارد در حوزه پزشکی مورد استفاده قرار می دهند و با به کارگیری آن جذابیتی طبیعی به چهره متقاضی می بخشند.

کاربرد این روش در زیبایی

میکروپیگمنتیشن را در زمینه های مختلفی نظیر بهبودی ظاهر پلک، تقویت مژه های فرد، افزودن حجم ابروها، پر حجم و پر پشت نشان دادن مژه ها و ابروها و حتی پر حجم نشان دادن موی سر به شکلی کاملا طبیعی و متناسب با رنگ موی فرد متقاضی مورد استفاده قرار می دهند. قرینه سازی ابروها نیز از دیگر موارد استفاده پر طرفدار و کاربردی این روش می باشد.

 ماندگاری روش میکروپیگمنتیشن تا چندین سال می باشد و همین امر موجب شده است که افراد زیادی که وجود نقص هایی را در چهره خود احساس می کنند که اعتماد به نفسشان را سلب کرده است، به استفاده از این روش روی بیاورند و نقص موجود در چهره خود را بهبود بخشند.

چگونگی انجام این روش

حال شاید این سوال ذهنتان را مشغول کرده باشد که میکروپیگمنتیشن چگونه انجام می شود؟!

باید بدانید که این کار توسط فردی دارای تجربه و با بکارگیری سوزن های بسیار نازک انجام می شود.

تفاوت میکروپیگمنتیشن با تتوهای سنتی

لازم به ذکر است که این روش تفاوت هایی بسیار اساسی با تتوهای آرایشی سنتی دارد. ضمن این که انجام این روش در مقایسه با تتوهای سنتی به میزان بسیار کمتری تهاجمی است.

انجام میکروپیگمنتیشن بین 20 تا 30 دقیقه طول کشیده و درد ناشی از آن از فردی به فرد دیگر متفاوت است. البته می توان گفت که این روش دردی محدود و بسیار کم و قابل تحمل دارد.

هزینه میکروپیگمنتیشن

عوامل متععدی وجود دارند که هزینه میکروپیگمنتیشن را مورد تاثیر قرار می دهند. در ادامه به معرفی برخی از آن ها خواهیم پرداخت:

رنگ مورد استفاده

دستگاه مورد استفاده

تجربه و مهارت فرد

تاییدیه پزشکی و بهداشت محیط کار

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code