قیمت خدمات تاتو صورت

هاشور ابرو از 1 میلیون و 500 هزار تومان به بالا

خط چشم از 1 میلیون و 500 هزار تومان به بالا

بن مژه از 1 میلیون و 500 هزار تومان به بالا

رژلب از 1 میلیون و 500 هزار تومان به بالا

شیدینگ لب از 1 میلیون و 500 هزار تومان به بالا

قیمت میکرو اسکالپ سر با توجه به ناحیه طاسی سر

از 1 میلیون و 500 هزار تومان تا 8 میلیون تومان

شیدینگ ابرو 1 میلیون و 500 هزار تومان به بالا

شیدینگ تلفیقی ابرو همراه با هاشور ابرو

2 میلیون و 500 هزار تومان

خدمات تاتو صورت

خدمات تاتو صورت در چهار نقطه چشم، لب، ابرو و اسکالپ سر انجام می شود. این عمل یک نوع آرایش دائمی به حساب می آید. یکی از مهم ترین مزایای این عمل برای افراد، همیشگی بودن آن می باشد. این ویژگی باعث می شود افراد میزان کمتری از مواد آرایشی شیمیایی که در دراز مدت تاثیرات منفی بر پوست دارد را استفاده کنند.

یکی از آرایش هایی که باعث جذابیت و زیبایی فرد می شود، آرایش دائمی ابرو می باشد. این کار به وسیله ی دستگاه مخصوصی انجام می شود که انواع آن هاشور، سایه و قاب ابرو می باشد.خدمات حرفه ای تاتو صورت در قسمت مربوط به لب شامل حجیم سازی آن می باشد. همچنین از این عمل برای از بین بردن خطوط اضافی صورت که برای افراد ناراحتی ایجاد می کند، استفاده می کنند.

آرایش دائمی صورت

این عمل نوعی آرایش دائمی در صورت به حساب می آید که با بهره گیری از سوزن در درون پوست صورت می گیرد. این سوزن باید در لایه دوم پوست ایجاد شود تا جوهر و یا رنگ مورد نظر در پوست قرار بگیرد. این کار با توجه به نوع انجام آن دارای محدودیت سنی می باشد و آرایش آن بر روی پوست به صورت دائمی می باشد.

خدمات تاتو صورت در قسمت چشم شامل ایجاد خط چشم دائمی برای چشم افراد می باشد. با استفاده از این امکان، در قسمت پشت چشم خطوط نازک و یا پهن ایجاد می کنند. لازم به ذکر است که قبل از انجام این عملیات، چشم افراد آنالیز می شود و مدلی که بر اساس فرم و حالت آن باشد، ایجاد می کنند.

یکی دیگر از آرایش های دائمی چشم و خدمات تاتو ، پر کردن نقاط بین مژه می باشد که زیبایی و جذابیت چشم ها را دوچندان می کند. یکی دیگر از آرایش های دائمی مربوط به صورت مربوط به اسکالپ سر می باشد که با آن مناطق خالی سر را پر می کنند و بدین وسیله نقاطی که رشد مو در آن ممکن نبوده و یا کم می باشد را پر می کنند.

تاتو صورت

فواید خدمات تتو صورت

یکی دیگر از مهم ترین فواید خدمات حرفه ای تاتو صورت، فراهم آوردن جذابیت و زیبایی دوچندان برای افراد می باشد. تمامی افرادی که از آرایش دائمی در صورت خود استفاده می کنند، میزان زیبایی چهره ی آن ها در مقایسه با قبل، تغییر بسیار زیادی می کند. یکی دیگر از  فواید و مزایا استفاده از خدمات تاتو صورت، کم شدن آلرژی های پوستی می باشد.

بسیاری از افراد به استفاده کردن از لوازم های آرایشی آلرژی پوستی دارند و بدنشان از حساسیت بالایی برخوردار می باشد. انجام آرایش های دائمی صورت برای این دسته از افراد یک گزینه ی بسیار مناسب و کاربردی می باشد. پس از انجام خدمات تاتو روی صورت فرد نباید در زیر نور مستقیم خورشید قرار بگیرد و به مدت سه روز نباید صورت خود را شست و شو دهد. همچنین در صورت استفاده در قسمت های نزدیک چشم مانند چشم و ابرو، نباید به مدت چهار روز از لنز های طبی و رنگی استفاده شود.

مزایای مربوط به انجام تاتو صورت یکی از مهم ترین مزایای تاتو صورت برای افراد، همیشگی بودن آن می باشد. این ویژگی باعث می شود افراد میزان کمتری از مواد آرایشی شیمیایی که در دراز مدت تاثیرات منفی بر پوست دارد را استفاده کنند. در واقع ایجاد آرایش دائمی در صورت، به نوعی از پیر شدن و آسیب دیدن پوست صورت جلوگیری می کند و با افزایش سن، شادابی و جوانی را برای پوست افراد به همراه خواهد داشت.

بهترین خدمات تاتو روی صورت

خدمات تاتو در گذشته

تاتو در گذشته تنها بر روی بدن انجام می شده است اما اکنون این تخصص یکی از پر طرفدار ترین و محبوب ترین خدمات تاتو بدن می باشد. تاتو یا همان تتو رنگ هایی می باشند که به وسیله دستگاه های مخصوص به زیر پوست تزریق شده و طرح مورد نظر روی صورت فرد به وجود می آید.

بیشتر خانم ها دوست دارند همیشه آراسته باشند اما زمان و مشغله های روزمره به آن ها اجازه این را نمی دهد که همیشه جلو آینه باشند و به ظاهر خود برسند. به همین سبب به خدمات حرفه ای تاتو روی می آورند و آن ها را روی صورت خود انجام می دهند تا به صورت دائمی و همیشگی آرایش داشته باشند.

هزینه خدمات تاتو صورت متناسب با مهارت فردی که این کار را انجام می دهد و همچنین کیفیت موارد استفاده شده تعیین می شود و حتما متغیر خواهد بود.

انواع خدمات خالکوبی صورت

خدمات تاتو صورت تهران شامل تاتو ابرو، خط چشم، خط لب می باشد. این نوع تاتو یکی دغدغه های مهم در بین خانم ها و بانوان ایرانی می باشد. به خدمات تاتو صورت، میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن نیز گفته می شود. در اینجا شما را با این نوع خدمات تخصصی و حرفه ای آشنا می کنیم.

تاتو ابرو یکی از مهم ترین و رایج ترین تاتو حرفه ای صورت می باشد که بیشتر خانم ها این کار را انجام می دهند. تاتو ابرو خود شامل بخش های متنوعی می باشد و صورت های گوناگونی انجام می شود. این موارد شامل تاتو کامل ابرو، هاشور ابرو، سایه ابرو، قاب ابرو و … می شوند. هدف افراد و خانم ها از انجام این تاتو موارد زیر می باشد.

زمانی که ابرو ها کم مو و کم پشت باشند.

ابرو های افراد تناسبی با یک دیگر نداشته باشند.

برای زیبا تر نشان دادن صورت و باز شدن چهره.

برای اصلاح کردن ابرو ها و زیبا تر شدن رنگ آن ها.

خدمات تاتو صورت

تاتو خط چشم

یکی دیگر از موارد خدمات تاتو صورت،تاتو چشم می باشد. این تاتو آرایش دائمی برای چشم می باشد که به زیبایی صورت و چشم شما می افزاید. با استفاده از تاتو چشم می توان تراکم مژه ها را افزایش داد. همچنین می توان به خط چشم کشیدن و درست کردن افتادگی چشم کمک کند. چشم یکی از حساس ترین قسمت های صورت می باشد به همین سبب انجام تاتو خط چشم را به افراد با مهارت بسپارید تا مشکلی برای شما ایجاد نشود.

تاتو خط لب

این تاتو برای تغییر دادن حالت های لب، تقویت رنگ لب، به وجود آوردن تناسب لب ها، افزایش دادن حجم لب ها، رفع تقص های مادر زادی در لب و …. انجام می شود. این تاتو جنبه آرایشی بالایی دارد و به زیبایی لب ها و چهره شما می افزاید.

علاوه بر خط لب کشیدن با تاتو، می توان سایه هایی روی لب کشیده شود تا زیبایی آن دو چندان شود و دیگر نیازی به آرایش کردن لب وجود نداشته باشد و شما همیشه آرایش لب را داشته باشید. تاتو خط لب باعث می شود شما به راحتی و سادگی از رژ لب استفاده کنید زیرا حدود آن با تاتو مشخص شده است.

مراقبت های ضروری بعد از انجام تاتو صورت

بعد از آموزش تاتو صورت باید توصیه های زیر را رعایت کنید تا بتوانید هم زیبایی آن را حفظ کنید و هم خطراتی برای شما به وجود نیاید.

از لوازم آرایشی در قسمت هایی که خدمات تاتو را انجام دادید به هیچ عنوان استفاده نکنید.

در زمان انجام دادن تاتو خط چشم، از لنز های طبی و زیبایی استفاده نکنید. حداقل تا 4 روز از گذاشتن آن ها در چشم خود اجتناب کنید.

از ورزش های آبی دوری کنید. تا یک ماه نباید به استخر و موارد مشابه بروید. تا سه روز نیز از شست و شوی محل تاتو شده پرهیز کنید تا مشکلات جانبی برای شما ایجاد نشود.

نور خوشید نباید تا چند روز اول به محل تاتو صورت برخورد کند چون باعث حساسیت جاهای تاتو شده میشود.

از خوردن غذاهای تند تا یک هفته خودداری کنید.

محل تاتو تا چند روز اول و تا زمانی که زخم دارد حتما باید چرب بمانند تا دچار خشکی نشوند.

کیفیت اجرای تاتو صورت

اگر توصیه ها و مواردی که در بالا به آنها اشاره شد را به خوبی رعایت کنید خدمات تاتو بر روی صورت شما حتما بین دو تا سه سال ماندگار می باشد. البته علاوه بر انجام مراقبت های بالا عومل دیگری برای ماندگاری خدمات تاتو روی صورت وجود دارد. این موارد شامل عوامل زیر می باشد:

کیفیت اجرای تاتو، مهارت آرتیست و متخصص تاتو ، کیفیت انواع رنگ های استفاده شده تاتو، آب و هوای محل زندگی، نوع پوست فرد، زاویه درست دست آرتیست تاتو، روشن یا تیره بودن رنگ تاتو و … از جمله عوامل مهم و تاثیر گذار برای کیفیت بالای خدمات تاتو بر روی صورت شما میباشد.

تاتو خط لب

روش های پاک کردن خدمات تاتو صورت

شاید بعد از گذشت مدت زمانی بخواهید تاتو صورت خود را پاک کرده و یا تغییر دهید. می توانیم با اطمینان به شما بگوییم که شما می توانید این کار را انجام دهید. بسیاری از افراد تصور می کنند اگر تاتو را انجام دهند دیگر نمی توانند آن را پاک کنند اما در این قسمت شما را با روش های پاک کردن آن ها آشنا می کنیم تا با خیالی آسوده آن را انجام دهند.

روش پاک کردن تاتو بدون لیزر

این روش مانند انجام تاتو صورت می گیرد تنها با این تفاوت که با نفوذ بیشتری به پوست انجام می شود. محلول و جوهری مثل نمک و اسید گلیکولیک به مواد تاتو اضافه می شود تا پاک کردن تاتو را انجام بدهد. اگر شما نتوانید از لیزر استفاده کنید این روش یک روش مناسب برای پاک کردن تاتو می باشد.

روش پاک کردن خدمات تاتو با لیزر

یکی از روش های مناسب برای پاک کردن خدمات تاتو صورت، استفاده از لیزر می باشد. این روش در سراسر جهان استفاده می شود. لیزر می تواند تاتو های رنگ تیره و دائمی را به خوبی پاک کنند. اما اگر تاتو شما سفید باشد نباید از لیزر استفاده شود زیرا ممکن است رنگ ها تغییر یابد و به خاکستری تبدیل شود.

باید این نکته را در نظر داشته باشید که از لیزر برای تاتو های کمتر از 6 ماه استفاده نکنید چون این روش روی این تاتو ها باعث خواهد شد که نتوان در یک جلسه آن ها را پاک کرد و باید جلسات بیشتری را برای پاک کردن آن ها زمان گذاشت.

در نتیجه شما برای انجام تاتو دچار تردید نشوید و بدانید هر زمان که از آن خسته شده و یا بخواهید آن را تغییر بدهید بدون هیچ مشکلی می توانید آن را پاک کنید.

فیبروز ابرو
آرایش دائم صورت
خدمات تاتو روی صورت