مصرف الکل بعد از تتو

مصرف الکل بعد از تتو

 

تاتو بدن | دکتر تاتو : تتو کردن روی بدن عمل بسیار دردناکی است. بیشتر افرادی که این عمل را انجام می دهند. دوست دارند چند روزی را به استراحت بپردازند. زیرا فرد در حالت کاملا هوشیار باید چند صد بار درد سوزن را در بدن خود تحمل کند. به همین دلیل گاهی در دوران نقاهت خود به مصرف نوشیدنی الکلی مبادرت می کنند.

آیا نوشیدن الکل بعد از تتو مجاز است یا نه؟

مراقبت های بعد از تتو

تاتو یا خالکوبی روی بدن می تواند مانند یک اثر هنری زیبا جلوه کند. به شرطی که بتوان از این تابلو مراقبت کرد. تاتوها اغلب دائمی هستند و گاهی تا آخر عمر با شما خواهند ماند. پس لازم است نهایت سعی خود را برای ماندگاری و شکیل شدن آن انجام دهید. بسیاری از افراد تاتو را یک عمل پزشکی می دانند.

زیرا معتقدند با هر بار سوزن زدن در زیر پوست مقداری جوهر وارد پوست و خون فرد می شود و کوچک ترین سهل انگاری باعث بروز مشکلات بسیاری از جمله عفونت در بدن شخص خواهد شد. اگر شما هم علاقمند به انجام تاتو هستید بهتر است قبل از انجام هر کاری با روش های مراقبتی که در این باره وجود دارد آشنا شوید.

آیا بعد از خالکوبی زدن می توان مشروبات الکلی را مصرف کرد؟

جواب سوال خیر است. زیرا تا چند روز بعد از انجام این عمل بدن شما در حالت عادی نمی باشد. بسیاری از کارهایی را که قبلا به راحتی انجام می دادید. الان ازانجام آن ها منع خواهید شد. یکی از این کارها نوشیدن الکل است. دلایلی برای این کار وجود دارد که در ادامه به تک تک آن ها خواهیم پرداخت.

ساده ترین دلیل برای استفاده نکردن از مصرف الکل بعد از تتو احتمال خونریزی می باشد. زیرا تا ۴۸ ساعت بعد از این کار ترشح پلاسما در خون ادامه دارد. خوردن عرق باعث رقیق شدن خون خواهد شد در نتیجه از حفره های ایجاد شده بر روی پوست خون بیشتری خارج خواهد شد. و احتمال چرکی شدن تاتو وجود دارد.

دومین دلیل توانایی و قدرت بازسازی پوست به حداقل خواهد رسید. خوردن این نوشیدنی ها باعث خواهد شد تا بسیاری از فرایند های طبیعی بدن به درستی انجام نشوند. در این میان پوست به علت حساس بودن بیش از اندازه قادر به بازسازی قسمت های زخم شده خود نخواهد بود.

نکات مهم بعد از انجام تتو

دو تا سه روز اول بعد از انجام تاتو دوران مهمی برای مراقبت از جاهای زخم شده است. بهتر است همه جوانب را برای مرافبت از پوست خود در نظر بگیرید.

دلیل بعدی برای مصرف الکل بعد از تتو این است. اغلب خوردن مشروبات الکلی با مستی وبی اختیاری همراه است. حالا فکر کنید در دوران نقاهت خود بعد از تاتو زدن به سر می برید و زخم های شما هنوز بهبود نیافته اند. در حالت مستی زمین می خورید یا به در و دیوار کوبیده می شوید. در این صورت علاوه بر درد فراوانی که باید تحمل کنید. احتمال خونریزی و عفونی شدن زخم هایتان وجود دارد.

ودر نهایت تاتو ای بی کیفیت را بر روی بدن خود خواهید داشت. دلیل دیگر آن است که بدن فرد با انجام این عمل از حالت عادی خارج شده است. و نیاز مبرمی به مراقبت و نگهداری دارد. باید تا بهبودی کامل به صورت مداوم و مستمربه پانسمان و شست وشوی جای زخم ها مبادرت کند. حال این سوال برایمان پیش خواهد آمد آیا فردی که اقدام به نوشیدن نوشیدنی الکلی بعد از تاتو می کند. می تواند این دوران مهم را به سلامت و اگاهی از فرایند بهبودی خود طی کند یا نه؟ صد البته که نه.

آیا مصرف الکل درد ناشی از تتو را کاهش میدهد؟

جواب این سوال را نمی توان به طور دقیق بیان کرد. زیرا فرایند کاهش درد بعد از تاتو زدن به کمک نوشیدن الکل تا حد زیادی به نوع واکنش بدن افراد بستگی دارد. شاید افرادی باشند که با نوشیدن مشروب تا حدی از بروز دردهای بعد از عمل تاتو جلو گیری کنند. و ممکن است افرادی هم باشند که استفاده از نوشیدنی الکلی میزان درد را در آن ها افزایش دهد. به این ترتیب بهتر است هرگز این ریسک را نپزیرفت. زیرا ممکن است نتیجه معکوس داشته باشد.

نکته: بعضی از کارشناسان آگاه به فن تاتو و خالکوبی معتقدند که جای زخم شده به وسیله سوزن تاتو را ۲ الی ۳ساعت باید بپوشانید. البته این زمان با توجه به دستور شخصی که کارتاتو را انجام خواهد داد و همچنین نوع واکنش بدن فرد متغییر است. در هر صورت هنگامی که پوشش روی زخم ها را بر می دارید.

خواهید دید که از زخم های مذکور مایع شفافی همراه با مقداری جوهر و گاهی هم خون به بیرون ترشح شده است. این مایع شفاف دقیقا همان پلاسمای خون است. اگراز نوشیدنی الکلی بعد از تاتو استفاده کنید قطعا دچار خونریزی شدیدی خواهید شد. واین دقیقا همان نکته کلیدی در مراقبت های بعد از تاتو زدن است.

اگر می خواهید یک تاتوی بی عیب و نقص داشته باشید. که همه با دیدن آن به شما تبریک بگویند. اما برای انجام دادن آن دودل هستید. یا هیچ اطلاعاتی در خصوص قبل یا بعد ازاین فرایند در دسترس ندارید. ما پیشنهاد ویژه ای برای شما در نظر گرفته ایم. و آن مراجعه به مرکز و کلینیک دکتر تاتو است.

این مرکز با بهره گیری از تجربه متخصصان فوق العاده در زمینه انجام انواع تاتو در خدمت مشتریان و مراجعه کننده گان عزیز است. همچنین این مرکز با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی و استفاده از وسایل و تجهیزات کاملا پیشرفته در زمینه کار تاتو یکی از بهترین کلنیک هایی است که در این زمینه فعالیت می کند.

در این کلنیک هزینه دریافتی برای انجام تاتو کاملا منصفانه و مقرون به صرفه است. هر نوع تاتو،با هر طرح و رنگی در این مرکز امکان پذیر است. در کلنیک دکتر تاتو طرح های پیشنهادی مطابق با هر سلیقه ای وجود دارد و برای انتخاب در اختیار مراجعه کننده گان قرار می گیرد. همچنین هر نوع طرح مد نظر مشتری با بهترین کیفیت توسط تاتو آرتیست های این مرکز قابل اجر است.

درباره modir

پیشنهاد ما به شما

گریگ جیمز تتو

گریگ جیمز تتو آرتیست   گریگ جیمز یکی از تاتو آرتیست های معروف و محبوب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Buttonتماس با دکتر تاتو