گریگ جیمز تتو

گریگ جیمز تتو آرتیست

 

گریگ جیمز یکی از تاتو آرتیست های معروف و محبوب حوزه ی تاتو می باشد که آوازه ی جهانی دارد. وی در همان سال‌های اول زندگی علاقه ی فراوانی به تاتو نشان داده است. این تاتو آرتیست معروف در مدرسه ی تاتو ی خود، پذیرای دانش آموزان و کارآموزان از سراسر دنیا می باشد.

با گریگ جیمز، تاتو آرتیست خودکفا آشنا شوید. هنرهای آرایشی و خود آرایی نقش بسزایی در افزایش زیبایی و جذابیت انسان دارند. امروزه تاتو به عنوان یکی از هنرهای آرایشی و زیبایی انسان شناخته می‌شود. با محبوبیت جهانی هنر خالکوبی، تاتو آرتیست های بسیاری در حوزه تاتو پیشرفت کردند. برخی از تاتو کارها به سبب تلاش و خلاقیت، محبوبیت جهانی یافته اند.

دوران پیشرفت گریگ جیمز

گریگ جیمز از کودکی و نوجوانی به تاتو و اجرای طرح های تاتو علاقه داشته است. وی به دلیل علاقه ی فراوان به این حرفه، در سن 14 سالگی، بر روی بدن برادرش طرح تاتو اجرا کرده است. اولین تاتوی گریگ با موفقیت انجام شد و این موفقیت، سبب افزایش علاقه ی وی به تاتو شد.

علاقه ی او سبب شرکت در کلاس های آموزشی تاتو و گذراندن دوره‌های کارآموزی شد. وی به مدت 5 سال پس از دوره های کارآموزی، به تمرین و تکرار پرداخت. تمرین و ممارست وی سبب پیشرفت در اجرای طرح های سبک گری واش شد. پیشرفت وی به گونه ای بود که به کمک سوزن تاتوی تک سر، طرح های گری واش را اجرا می کرد. پس از مدتی آوازه ی مهارت گریگ سراسر آمریکا را فرا گرفت.

مهارت او در سبک ایرزومی یا ژاپنی، سبب محبوبیت نزد مردم ژاپن شده بود. وی به منظور آموزش های بیشتر به مدرسه ی آموزش تاتو ی سان ست استریپ مراجعه نمود و تحت آموزش کلیف زاون قرار گرفت. گریگ حدود 25 سال از عمر خود را در موسسه ی آموزشی کلیف زاون مشغول به کار و آموزش بود.

طرح های مختلف تاتو را اجرا می‌کرد و هنر آموزهای فراوانی را آموزش می داد. آموزش های گریگ مانند اجرای کارهایش بی نظیر بود، به طوری که تاتو آرتیست های معروفی را آموزش داد. بالاخره پس از سالها، موسسه ی تاتوی خود را در آمریکا تأسیس نمود.

سبک های حرفه ای گریگ جیمز

گریگ جیمز با تمرین و پشتکار فراوان موفق به کسب مهارت در دو سبک تاتو ی پر طرفدار گری واش و ایرزومی ژاپنی شد. طرح های وی اغلب ذهنی می باشند و می توان گفت، خودش طرح هایش را طراحی و اجرا می‌کند. به گفته ی گریگ تمام طرح های تاتو شده ی وی ذهنی می باشند.

• سبک گری واش یا سیاه و سفید

سبکی نوین در عرصه ی تاتو محسوب می‌شود. طرحهای این سبک زیر مجموعه ی سبک رئالیسم یا واقع گرایی محسوب می‌شوند. در سبک گری واش طرح های برگرفته از واقعیت و طبیعت را به وسیله ی رنگ های سیاه و سفید تاتو می‌کنند. طرح هایی مانند پرتره ی انسان، صورت افراد مشهور و محبوب، صورت حیوانات محبوب، طرح هایی از طبیعت و طرح های واقعی در این سبک اجرا می‌شوند. گریگ طرح های این سبک را با مهارت بالا اجرا می‌کند. به طوری که تاتوی اجرا شده به زیبایی روی بدن افراد می نشیند.

• سبک ایرزومی یا سنتی ژاپنی

قدمتی 400 ساله دارد و از اوایل سده ی 1600 میلادی اجرا شده است. این سبک برگرفته از موجودات افسانه ای مانند اژدها، سیمرغ، پرندگان، شکوفه های درخت گیلاس، گل و اعتقادات مردم ژاپن می باشد. در این طرح های از رنگهای مختلف استفاده می‌شود. سبک ایرزومی میان تاجران و طبقه ی ثروتمند جامعه از محبوبیت بسیاری برخوردار بود است.

اما امروزه به دلایل اعتقادی و مذهبی، اجرای تاتو در ژاپن یک تابوی اجتماعی محسوب می‌شود. طرح های سبک ایرزومی بزرگ می باشند و قسمتی از بدن را می پوشانند. اجرای این طرح ها نیازمند دقت، صبر و مهارت بالا می باشد. گریگ با هنرمندی هرچه تمام تر طرح های متفاوت و ماندگار ایرزومی را اجرا می‌کند و آنرا به کارآموزان نیز آموزش می دهد. دقت در جزئیات طرح سبب محبوبیت طرح های وی شده است.

• تاتوی چشم گریگ شهرت جهانی دارد. به صورتی که می توان گفت گریگ را با طرح چشم متفاوتش می شناسند.

آکادمی تتوی گریگ جیمز

گریگ جیمز پس از 25 سال فعالیت در مدرسه ی سان ست استرپ و 30 سال فعالیت هنری در ر حوزه ی تاتو، موفق به تأسیس موسسه ی اختصاصی خود شد. وی در 2012 میلادی در ایالت کالیفرنیای آمریکا، موسسه ی اجرا و آموزش تاتوی کودکس را تأسیس نمود. این تاتو شاپ، بسیار سریع در سراسر جهان معروف شد.

هنرمندان بسیاری به منظور اجرای طرح های تاتو به آکادمی گریگ مراجعه می‌کنند و بابت تاتو های گریگ هزینه های هنگفتی پرداخت می‌کنند. کیفیت و زیبایی کار وی به قدری است که هزینه ی آن ناچیز محسوب می‌شود. موسسه ی کودکس پذیرای دانش آموزان و تاتو کاران حرفه ای می باشد.

طرفداران گریگ جیمز

آوازه ی کار گریگ جیمز سبب محبوبیت وی در میان هنرمندان و سلبریتی ها شده است. به گونه ای که بسیاری از هنرمندان، فوتبالیست ها، تاجران و افراد سرشناس خواهان تاتوی گریگ می باشند. Michelle Jesse, Joan Jett, Denis Richard, James و… از افراد سرشناس و معروف دنیا می باشند که طرفدار گریگ هستند. تاتو ی این افراد توسط گریگ طراحی شده است. کیفیت کار وی به گونه ای است که هر فردی را مجذوب هنر تاتو می گرداند.

آموزه های زندگی گریگ جیمز

گریگ جیمز از معدود افرادی بوده است که با پشتکار، علاقه و استعداد خود را نمایان کرده است. ممارست و تلاش وی برای کسب مهارت سبب معروفیت وی در عرصه ی تاتو شد. کار با افراد بزرگ و سرشناس موجب فراگیری آموزش های بهتر و ترفندهای بیشتر شد. گریگ سختی های زیادی را متحمل شد تا توانست موسسه ی خود را تأسیس نماید.

موسسه ی گریگ محل مناسبی برای کشف استعدادهای عرصه ی تاتو می باشد. با نگاهی به زندگی گریگ، می توان نقش پشتکار و امیدواری را در موفقیت های او مشاهده نمود. کسی که علاقه و استعداد خود را کشف کند و با امیدواری آن را پرورش دهد، لایق پیشرفت و کسب موفقیت است.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده ی طرح های تاتو می توان به سایت کلینیک دکتر تاتو مراجعه نمود.

درباره modir

پیشنهاد ما به شما

نماد پیکان یا تیر در تتو

نماد پیکان یا تیر در تتو طرح ها و نقوش فراوانی به وسیله ی تاتو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Buttonتماس با دکتر تاتو